Датчик тиску і вакууму STAG PS-04

Датчик тиску і вакууму STAG PS-04

На складі
Рейтинг:

На складі 33.00

33.00 €


  • Виробник: STAG
  • Модель: ps04

Інтегрований вимірювальний блок PS-04 або датчик тиску і вакууму.

Пристрій для вимірювання тиску газу, вакуумметричного тиску в колекторі і температури газу в газопроводі. Вимірювальний блок PS-04 призначений для установки упорскування газу LPG (пропан - бутан) і CNG (метан) у всіх автомобілях, незалежно від потужності двигуна, в тому числі в автомобілях з турбокомпрессорным наддувом. Забезпечує ідеальну роботу, не дивлячись на якість газу, стиль їзди і навантаження транспортного засобу.

Мінімізована інерція реакції на зміну температури газу.

Завдяки новаторської конструкції пристрій можна встановлювати безпосередньо в рейці форсунки STAG AC W02, без використання універсального трійника.

Еластичність роботи.
Пристрій чудово працює як при сильній, так і при слабкій подачі газу. Такого ефекту досягли завдяки застосуванню сучасних високоякісних датчиків і електронних компонентів, які забезпечують миттєву передачу точної інформації на блок управління autogaz. Коливання подачі газу не впливають на якість вимірювання температури.

Монтаж в довільному положенні.

Інтегрований вимірювальний блок відрізняється новаторської конструкцією, яка визначає нові тенденції на ринку. Завдяки монолітної конструкції корпусу і патрубка вакуумметричного тиску підвищилася міцність ГБО, також було усунуто можливість появи негерметичності.

Переваги монтажу:

- Легкість монтажу – невеликі розміри і компактна конструкція.
- 360 - можливість монтажу в довільному положенні, з поворотом на 360, у тому числі після установки у форсунці, розподільнику або трійнику. Монтажне положення датчика не впливає на правильність його роботи.
- Можливість вставити будь-якої сторони форсуночной рейку або одиночну форсунку STAG AC W03, із застосуванням відповідного з'єднувального елемента.

Технічна специфікація

Робоча температура [C] -40 до +125
Робочий тиск [бар] до 6,75
Робочий вакуумметрическое тиск [бар] до 4,50
Вхід і вихід газу трійника [см] Ø 12
Патрубок вакуумметричного тиску [мм] Ø 4
Габаритний розміри (з трійником) [мм] 52 x 42 x 52
Вага (з трійником) [р] 34

PS-04 спроектований таким чином, щоб забезпечити повну універсальність і сумісність, завдяки чому може без проблем застосовуватися в використалися раніше установках замість PS-02 і PS-02 Plus.  

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами:Нова Пошта,Гюнсел.Мiнiмальний заказ 30 эвро.Оплатити замовлений товар можна кількома способами:оплата на карту Приват Банку через термінал або через систему Приват24(на сайті),накладний платіж.

*Замовлення, що надійшли до нас до 16:00 в будні дні і до 14:00 у суботу,відправляються у той же день (при наявності товару).Замовлення, що надійшли до нас пізніше зазначеного часу,відправляються на наступний день.

Дякуємо за інтерес до нашого магазину і наших товарів!

Теги: Датчик тиску і вакууму STAG PS-04, STAG, Електроніка четвертого покоління гбо ГБО