Електроніка STAG 300 ISA-2 на 6 циліндрів

Електроніка STAG 300 ISA-2 на 6 циліндрів

На складі
Рейтинг:

На складі 120.00

120.00 €


  • Виробник: STAG
  • Модель: 300-6 isa2

Електроніка гбо STAG 300 призначена для монтажу газових систем рапредельного уприскування (четверте покоління) для шести циліндрових  двигунів.

У комплект поставки входить:

  • Блок управління гбо STAG-300 ISA2 на 6 циліндрів
  • Проводка на STAG-300 6 циліндрів
  • Датчик тиску і вакууму PS-02 (MAP-сенсор)
  • Датчик рівня газу,що встановлюється на мультиклапан
  • Кнопка перемикання газ/бензин з індикатором рівня газу
  • Зумер звуковий

Технічні дані від виробника:

 

Установка нового покоління
 Мікропроцесорний контролер послідовного упорскування газу STAG-300 ISA2 був створений на базі перевіреної і надійної системи STAG-300 Plus. Контролер був удосконалений шляхом установки Інтелектуальної системи самонастроювання другого покоління ISA2.

Основна задача системи ISA2 – це постійна, автоматична модифікація газової карти у функції обертання двигуна.Після включення самонастроювання починається збір балів бензинової карти. Звукові сигнали повідомляють водія про те, чи правильно формується картка. Після створення бензинової карти система ISA2 автоматично перемикає контролер на газове харчування. З цього моменту самонастройка здійснюється шляхом постійного порівняння роботи двигуна на газі і його параметрів (навантаження і швидкості обертання) з раніше сформованої еталонної бензинової картою. Завдяки інноваційному рішенню система ISA2 забезпечує точний розрахунок дози газового палива, що подається в колектор всмоктування бензинового двигуна.

Дополнительные переваги
 Контролер оснащений сучасним програмним забезпеченням. Додатково пристрій передбачає можливість ручного коректування робочих параметрів в залежності від температури, подаваного газу і швидкості обертання двигуна. Контролер має опцією обслуговування двигуна Ванкеля, а також може зчитувати сигнали швидкості обертання двигуна з датчика розподільного валу. Програмне забезпечення містить функцію затримки тиску газу в момент відключення і опцію підігріву газових інжекторів.
 Завдяки додатковому програмному забезпеченню автомобілі з установкою на базі контролера STAG-300 ISA2 відповідають нормам викиду вихлопних газів Euro 5.

найсучасніша технологія та найвища якість виготовлення – це гарантія надійності STAG-300 ISA2.

Нові функції контролера
• Інтелектуальна система самонастроювання ISA 2 (автоматична модифікація газової карти
  у функції обертання двигуна)
• коригування тиску редуктора при виключенні
• підігрів інжекторів при температурі редуктора ≤ 10 °C
• контроль підігріву газових інжекторів (мінімізація появи помилок в роботі двигуна ECU
  -"check engine")
• можливість взаємодії з роторно-поршневими двигунами
• можливість отримання сигналів швидкості обертання з датчика положення розподільчого валу
• розширений список вибору газових інжекторів (HANA 2000) і датчиків температури газу (REG RAIL SL)
• додатковий звуковий сигнал, що повідомляє про запуск двигуна в аварійному режимі
• можливість налаштування максимальної кількості запусків в аварійному режимі

Застосування
 Контролер призначений для всіх автомобілів, обладнаних бензиновими двигунами з кількістю циліндрів від 1 до 8, у тому числі системами подачі без дросельного клапана Valvetronic (використовуються, наприклад, в BMW), турбосистемами, послідовним і полупоследовательным уприскуванням бензину, а також «full group». Контролер може працювати з роторно-поршневими двигунами.
Вбудований емулятор бензинових форсунок оснащений штепселем Europa/Bosch. STAG-300 ISA2 взаємодіє з програмою AcGasSynchro

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами:Нова Пошта,Гюнсел.Мiнiмальний заказ 30 эвро.Оплатити замовлений товар можна кількома способами:оплата на карту Приват Банку через термінал або через систему Приват24(на сайті),накладний платіж.

*Замовлення, що надійшли до нас до 16:00 в будні дні і до 14:00 у суботу,відправляються у той же день (при наявності товару).Замовлення, що надійшли до нас пізніше зазначеного часу,відправляються на наступний день.

Дякуємо за інтерес до нашого магазину і наших товарів!

Теги: Електроніка STAG 300 ISA-2 на 6 циліндрів, STAG, Електроніка четвертого покоління гбо ГБО