Електроніка Zenit Compact 4 циліндра Характеристики відгуки ціна

Електроніка Zenit Compact 4 циліндра Характеристики відгуки ціна
Гарантія 1 рік!
Оптовая продажа
2 040.7 грн

Опис Електроніка Zenit Compact 4 циліндра Характеристики відгуки ціна

ZENIT COMPACT BASIC & ZENIT COMPACT PLUS

Сучасна електроніка в компактному корпусі

Zenit Compact - є інноваційним і технічно просунутим СНД/СПГ блоком електронного управління ( ЕБУ). У ньому встановлений процесор останнього покоління, завдяки чому після установки і калібрування, він повністю сумісний з автомобільним двигуном. Блок управління Zenit Compact має новітню функцію AAS (Automatic Adjustment System), яка гарантує бездоганну і безперебійну роботу двигуна.

Невеликий і функціональний корпус блоку управління дозволяє на швидкий монтаж в будь-якому автомобілі. Zenit Compact призначений для автомобілів, що працюють на бензині, з 4-х циліндровим двигуном. Завдяки вбудованому датчику тиску і вакууму було обмежено до мінімуму кількість необхідних сполук. Дуже важливою особливістю блока керування Zenit Compact є можливість зчитування оборотів з форсунок і можливість регулювання чутливості сигналу моменту. Блок управління оснащений інтуїтивно користувальницьким інтерфейсом, а також функцією автоматичного визначення комунікаційного порту. Крім того, розроблено спеціальний варіант (збіднення), призначений для автомобілів марки Mazda.

Zenit Compact простий у використанні завдяки функції Easy Start(ES) і функції Автоадаптація - відповідає насамперед за миттєві корекції. Крім того, була розроблена функція Double Memory, відповідальна за безпечне оновлення програмного забезпечення (Compact Setup). Для зручності користувачів розроблено багатофункціональний, проте простий у використанні перемикач. Додатковий комфорт їзди гарантує також оптимізована система підігріву форсунок. Блок управління Zenit Compact відповідає стандартам системи бортової діагностики OBDII / EOBD.

 

2 040.7 грн

Теги: Електроніка Zenit Compact 4 циліндра, Zenit, Електроніка гбо 4-го покоління, гбо

Характеристики Електроніка Zenit Compact 4 циліндра Характеристики відгуки ціна

Тип
Кількість циліндрів 4
Корекція OBD Нi
2 040.7 грн

Завантаження

drayver_usb_zenit.zip

Відгуки Електроніка Zenit Compact 4 циліндра Характеристики відгуки ціна

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Придбати дешевше

Рекомендовані товари